Главная / Artikel / Фінансування / Новобудови: Невеликі об'єкти в Гамбурзі все ще дешеві

Новобудови: Невеликі об'єкти в Гамбурзі все ще дешеві

Новобудови: Невеликі об'єкти в Гамбурзі все ще дешеві
Новобудови: Невеликі об'єкти в Гамбурзі все ще дешеві

Будь-яка зацікавлена ​​в нових будівлях в місті Гамбург, в даний час отримує навіть пішло зовсім недорого, якщо йому невелику ділянку площі 300 квадратних метрів достатньо. Вони були доступні в березні 2017 року за середньою ціною близько 355 євро за квадратний метр. Якщо ви хочете, щоб велика земельна ділянка для вашого будинку мрії, ви повинні копати глибше у вашій кишені. Земля площею від 300 до 600 квадратних метрів в даний час є найдорожчою ціною приблизно в 633 євро за квадратний метр. Будь-яке планування нових великі проектів, за якими ділянки від 12000 квадратних метрів площі, необхідної повинні в даний час взяти середню ціну в 580 євро за квадратний метр в калькуляції.
Які тенденції з'являються в нерухомості в Гамбурзі?

Кондомініуми займають провідне місце в Гамбурзі протягом останніх двох років. Вони становили більше половини покупки нерухомості. Забудована земля склала близько однієї третини від загального обсягу продажів. Лише близько десяти відсотків усіх продажів припадає на нерозвинені землі. У одно- та двоповерхових будинках було зафіксовано стійке зростання. Проте найбільше зростання цін було у житлових будинках. Там середня закупівельна ціна складає більше 2500 євро за квадратний метр житлової площі.

У випадку комерційної нерухомості складські будівлі та виробничі будівлі останнім часом були дуже далеко вперед. Тут обсяг пропозиції значно відстає від зростаючого попиту. але цікаво те, що вакантні властивості, які підходять для нових будівельних проектів в області логістики і виробництва, в даний час не настільки високий попит. Навпаки, нові будівельні проекти для офісних будівель стають незмінними як варті інвестиції, незалежно від того, чи будуть вони продаватися чи продаватися.
Що робить місце Гамбурга цікавим для нових будівельних проектів?

Багато людей віддають перевагу Гамбургу як місце для самостійного проживання через геологічне розташування. Це забезпечує його близькість до Північного моря для здорового клімату і пропонує можливість використовувати влітку також один вихідний день для поїздки на пляж. Крім того, в місті і в безпосередній близькості від нього є численні можливості для відпочинку, наприклад, через болото, Внутрішній Альстер і Білль банку.

Гамбург також пропонує середньострокові можливості для нових власників та користувачів нерухомості в Північній Німеччині. Це гарантується тільки портом Гамбург, де близько дев'яти мільйонів контейнерів обробляються на рік. Круїзні лайнери і кораблі також надають пропозиції про роботу. У 2016 році в Гамбурзі було перевезено понад 720 000 пасажирів. З 2015 року Гамбургський порт є третім за величиною портом Європи після Роттердаму та Антверпену.