Главная / Artikel / Пошук нерухомості / Що слід враховувати при плануванні нового будинку для студентів?

Що слід враховувати при плануванні нового будинку для студентів?

Що слід враховувати при плануванні нового будинку для студентів?
Що слід враховувати при плануванні нового будинку для студентів?

У нових будівлях, призначених для наступної оренди, все частіше кухні вже повністю обладнані. Цей підхід особливо цікавий для великих житлових приміщень, які повинні бути орендовані в студентські гуртожитки. Навіть з окремими квартирами переважає все обладнання кухні. Тут будівельники та поміщики завжди повинні думати з точки зору майбутніх користувачів. Звичайно, це також стосується вільних квартир, які придбані як чисті інвестиції або через доступну оренду як приватну пенсію.
Що відрізняє хорошу квартиру для студентської квартирної частки?

Якщо ви хочете здавати студентам квартири в університетських містах, таких як Берлін, Франкфурт, Мюнхен або Штутгарт, ви повинні звернути на це увагу під час планування проекту. Студентські житлові громади віддають перевагу ідентично розміщеним кімнатам. Таким чином, жоден з членів Робочої групи не постраждав, а також спрощує розподіл орендної плати окремим жителям. Для WG використовуються переважні апартаменти, крім ванної кімнати щонайменше з двома раковинами, туалетом та ванною є додаткова гостьова ванна кімната з душем. Але високі вимоги розміщуються на кухні спільних квартир. Вони віддають перевагу просторим кухням, оскільки вони використовуються як центральне місце для зустрічей членів РГ. У будь-якому випадку, місце для обіднього столу або їдальні має бути доступним. Краще за все, щоб розробники розробили простір для двох холодильників у новобудовах та підключили пральну машину на кухні паралельно ванній кімнаті. Коли повністю обладнана кухня для спільних квартир, посудомийна машина абсолютно необхідна.
Що ще має студентська квартира?

Студент обмінявся квартирами в квартирах лише за умови дотримання певних технічних вимог. Навіть у віці використання мобільного Інтернету місця розташування найкраще, якщо доступні швидкі DSL-з'єднання. Мінімум, необхідний студентській квартирі, наразі складає 25 000 підключень. немає Внутрішньої проводка більше не потрібно для будівництва нових будівель або реконструкції, тому що контакт з коробкою DSL може бути отриманий з DECT телефонів і бездротовими адаптерами. Для нових будинків для використання студентами це також залежить від місця розташування. Якщо нова квартира знаходиться недалеко від університету, це не є критерієм виключення, якщо для громадського транспорту є хороші прямі зв'язки. Найпопулярнішими є спільні квартири, де доступні доступні торгові можливості, магазини для кебабу, піцерії та аналогічні ресторани. Більшість молодих людей сьогодні активно займаються спортом, і біг джинс дуже популярний. Тому нові будинки з студентськими квартирами повинні бути плановані в околицях парків чи лісових масивів.
Як можна орендувати студентську квартиру?

Закон про німецьке житло знає три можливих варіанти. Найбільш сприятливим для поміщицького підходу є включення всіх членів РГ в якості основного орендаря в оренду, тому що, отже, має солідарну відповідальність. Найбільш безпечним варіантом для користувачів є укладення окремих договорів оренди з кожним окремим членом РГ. Як наслідок, вони повинні нести відповідальність за частку орендної плати та частку операційних витрат. Орендодавець отримує перевагу, що він сам вирішує про прийом нових членів РГ. Третій варіант - це оренда з одним із членів РГ з дозволу суборенди. Проте такий тип договору оренди не рекомендується з різних причин і рідко використовується на практиці.